Firemné eventy

FIREMNÝ VEČIEROK

Radi vám pomôžeme s výberom miesta, zabezpečením programu a celkovou organizáciou vášho eventu. Možností na obzvláštnenie vašej firemnej akcie je nespočetne. Prekvapte kolegov napríklad tématickou párty. Ku každej téme vám pripravíme charakteristický program, výzdobu a vyberieme vhodných umelcov.


TEAMBUILDING & FAMILY DAYS

Plánujete odmeniť svojich zamestnancov a pripraviť pre nich alebo aj pre ich rodiny program plný aktivít? Postaráme sa Vám o kompletný teambuilding alebo family day vrátane dramaturgie, personálneho, programového, materiálneho a technického zabezpečenia. Program dokážeme prispôsobiť na mieru akejkoľvek vekovej kategórii pričom sa sústredíme na zadané požiadavky objednávateľa. Pokiaľ klient nemá záujem o kompletne zorganizované podujatie, poskytujeme aj čiastočné zabezpečenie potrebných služieb.


KONGRESY & KONFERENCIE

Už dlhšie váhate s organizáciou konferencie alebo kongresu, ale netrúfate si? Radi Vám pomôžeme s výberom miesta a zároveň sa postaráme o celkové technické zabezpečenie. Pre viac informáci nás neváhajte kontaktovať.