Svadby

MANAGEMENT SVADBY

Vy si poviete svoje áno a my sa postaráme o kompletnú réžiu a priebeh celej svadby. Od naplánovania, načasovania, prípravy až po samotnú realizáciu. Tešíme sa, že nám dovolíte byť súčasťou vášho svadobného dňa.


SVADOBNÁ VÝZDOBA

Svadobnej výzdobe treba klásť výnimočnú pozornosť. Práve prostredníctvom nej nadobúda svadba tú správnu atmosféru. Zabezpečíme dekorácie, inventár, výzdobu, svadobné oznámenia, menovky, darčeky pre hostí a všetko, čo k dokonalej svadbe patrí.


SVETELNÁ VIZUALIZÁCIA

Svetelná vizualizácia je jednou z najpodstatnejších súčastí každej svadby. Svadobné priestory Vám nasvietime a zafarbíme podľa vaších predstáv, tak aby sme pre vás vytvorili tú najjedinečnejšiu atmosféru.


ĽUDOVÁ HUDBA A TANEC

Ľudové zvyky a tradície sú neoddeliteľnou súčasťou takmer každej svadby. Zabezpečíme Vám folklóristov a tanečníkov, ktorí sa o túto časť programu s radosťou postarajú. Zároveň Vám radi ponúkneme aj tzv. čepčenie, ktoré pokračuje sviečkovým a redovým tancom.


DJ PRODUKCIA

Aby sa vaši hostia dobre zabávali, je pre Vás k dispozícii náš DJ. JehoHudobný archív je rozmanitý, Tvoria ho spoločenské skladby, ľudové piesne, skladby z 70. a 80. rokov, staré slovenské a české evergreeny a súčasná domáca i zahraničná tvorba. Náš DJ sa vždy snaží zvoliť tie najvhodnejšie skladby, aby navodil a udržal tú správnu atmosféru na parkete.


FOTO A VIDEO

Vaše spomienky z najdôležitejšieho a najkrajšieho dňa v živote zverte do rúk naším skúseným svadobným fotografom a kameramanom, ktorí zachytia celý priebeh vašej svadby.