Umelci

UMELCI

Hľadáte vhodný program pre vašu akciu? Radi Vám s ním pomôžeme! Spolupracujeme s mnohými umelcami zo slovenskej ale aj zahraničnej scény, ktorí bezpochýb oživia váš event.


DJs

Okrem iného zabezpečujeme dj produkciu na eventoch, festivaloch, v kluboch alebo na špecifických akciach. Výhodou spolupráce klienta a agentúry je odbremenenie organizátora od povinností ako napr. obmieňanie dj-ov, poradenstvo a technická podpora.


TANEČNÍCI

Tanečné vystúpenia sú tou správnou voľbou pre oživenie eventu. Spolupracujeme s profesionálnymi tanečníkmi a tanečnými skupinami. Stačí si len vybrať a zadefinovať vaše požiadavky.


Umelci, s ktorými spolupracujeme...

POLEMIC

Skupina Polemic je na scéne už 27 rokov a stala sa jednou z najžiadanejších slovenských kapiel. Ich hudobným štýlom je SKA, čo samozrejme každý správny fanúšik Polemicu vie! Najznámejšie skladby od Polemicu sú Ona je taká, Komplikovaná, Škandál, Poď s nami...a mnohé ďalšie.


INEKAFE

Slovenská pop-punková skupina INEKAFE sa preslávila nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Zakladateľom skupiny sú Vratko Rohoň a Mário Chromý. Počas svojej existencie odohrala táto kapela viac ako 800 koncertov a predala vyše 90 tisíc albumov. Ich najznámejšie skladby sú Ráno, Ružová záhrada, Svätý pokoj...


FUNKIEZ

Jedna z najlepších a najvyhľadávanejších slovenských funky kapiel. FUNKIEZ sú skvelou voľbou pre každú party alebo event. Skupina pozostáva z vynikajúcich muzikantov, má prepracovaný repertoár, nádhernú speváčku a energickú show. FUNKIEZ fungujú od roku 2006 a doteraz odohrali stovky koncertov na eventoch, plesoch, párty, festivaloch, mestských slávnostiach, v kluboch...


CELESTE BUCKINGHAM

Mladá slovenská speváčka americko-švajčiarskeho pôvodu prerazila vďaka účasti v súťaži Československo hľadá Superstar. Odvtedy sa so svojími skladbami pravidelne umiestňuje na popredných priečkach slovenských hitparád. Jej najznámejšie skladby sú Run, Run, Run, Unpredictable, Nobody Knows či spolupráca s Majkom Spiritom (I Was Wrong) alebo Vladisom - (Taký nejsom), v ktorej si dokonca zarappovala.


KALI + PETER PANN

Pod umeleckým menom KALI vystupuje známy slovenský rapper pochádzajúci z Petržalky, ktorý na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 2008. Momentálne má za sebou 9 úspešných albumov a stovky koncertov spolu so svojim producentom a DJom, ktorý si hovorí PETER PANN.


MILAN LIESKOVSKY

Producent a DJ zo Slovenska. Jeho hudobná produkcia sa pohybuje v žánroch progressive trance, progressive a progressive house. Vystúpil tiež na množstve nielen slovenských akcií a klubových párty ale zároveň na jednom pódiu hral popri menách ako Jose Amnesia, DJ Tiësto, Above & Beyond, Judge Jules či Paul Van Dyk.


BONGOMAN ELIZZ

Bongoman Elizz vám zaručí úchvatný zážitok z live performance show. Svojou silou talentu a precízneho hudobného sluchu dvíha úroveň živého vystúpenia na najvyšší level. Jeho energické vystupovanie pozitívne vplýva na publikum a právom získal prvenstvo najčastejšie bookovaného perkusionistu klubových eventov. Bongoman Elizz je zaruka kvality a profesionality!


RICHARD VRABLEC

Známy slovenský zabávač a moderátor, ktorý miluje svoju prácu. Poznáte ho z mnohých eventov, firemných akcií, festivalov, koncertov a ďalších podujatí.


ERIKA BARKOLOVÁ

Svoju kariériu pred 15 rokmi ako reportérka spravodajstva na Slovensku v TV Markíza. V roku 2007 o ňu prejavila záujem TV JOJ s ponukou moderovania vlastného TV programu – Črepiny s hviezdičkou. Neskôr k tomu pribudla relácia zo showbiznisu Prominoviny. V podobnej relácií Topstar pôsobí ako moderátorka a reportérka dodnes. Erika Barkolová bola viackrát nominovaná v najprestížnejšej diváckej ankete na Slovensku OTO (Osobnosť televíznej publicistiky) v kategórii publicistika.


MÁRIO LOPEZ

Najznámejší slovenský latino tanečník Mário Lopez v roku 2005 založil vlastnú tanečnú školu a profesionálny súbor Mario Lopez Dance Company s ktorým účinkuje na rôznych akciách a v televíznych show. Ako choreograf má za sebou účinkovanie v Let´s dance, Slovensko má talent, Talent mania, Miss Universe, Cat girl a Pohoda festival. V súčasnosti pôsobí ako: tanečník, choreograf, animátor, inštruktor zumby, učiteľ salsy a DJ.


OPAK & VERONIKA STRAPKOVÁ

Opak. Známy slovenský raper, ktorý sa preslávil hitmi, ako napríklad Spolu, Párty sa môže začat alebo Bratislava. Tento raz Vám chceme predstaviť zoskupenie rapera Opaka a mladej talentovanej speváčky Veroniky Strapkovej. Jedinečné vystúpenie so živou kapelou si nemôžete len tak nechať ujsť!


...a mnoho ďalších!

Vyššie uvedený zoznam zahŕňa len časť umelcov, s ktorými spolupracujeme. V prípade výberu iného umelca nás neváhajte kontaktovať.