Detské eventy

Mikuláš, šašo, kúzelník, animačný program či tvorivé dielničky... toto všetko a ďalšie prvky vieme aplikovať na rôzne témy. Či ide o letné family days s atrakciami alebo tematicky zameranú udalosť pre deti, myslíme najmä na interaktívnu zábavu a aktivity, ktoré deťom vyčaria úsmev na tvári.


ANIMAČNÉ SLUŽBY

Potrebujete zatraktívniť vašu ponuku ale neviete ako ďalej? Vieme vám poskytnúť našich animátorov a zároveň vypracujeme kompletný scenár programu a všetky aktivity materiálne zabezpečíme. To znamená, že animačný program zabezpečíme personálne aj materiálne a samozrejme ho prispôsobíme vašim požiadavkám.


MASKOT

Chceli by ste zorganizovať akciu alebo podujatie s maskotom? Ste na správnom mieste. Ponúkame možnosť zaobstarania jedinečných rozpravkových maskotov ktorí potešia tych najmenších, ale aj okrem iného vám vieme zabezpečiť výrobu maskota podľa vašich požiadaviek.


VIRTUÁLNA REALITA

Malý teambuilding či veľký event? Na tom predsa nezáleží! Preneste sa do sveta neobmedzených možností – do sveta virtuálnej reality. Virtuálna realita je celosvetovým hitom a nemala by chýbať ani na Vašom najbližšom evente.


TÉMATICKÉ A ZÁBAVNÉ HRY

Zábavné hry v nadrozmernej veľkosti, pri ktorých si užijete veľa zábavy, či relaxu sú vhodné na akékoľvek podujatie. Máme pre Vás pripravený veľký výber hier rôzneho zamerania na rovnováhu, silu, presnosť a pod. Hry vieme umiestniť do exteriéru aj interiéru a ku každej Vami vybranej hre Vám zabezpečíme aj obsluhujúci personál.


KREATÍVNE DIELNE

Pre deti, ktoré radi tvoria, majú naši animátori pripravené tvorivé dielne, v ktorých nájdu kopec kreatívnych nápadov. Zabezpečíme všetok potrebný materiál a pomôcky k vyrábaniu, aby si deti mohli užiť bezstarostné chvíle kreativity.


NAFUKOVACIE ATRAKCIE

Nafukovacie atrakcie sú vždy veľkou zábavou a neodmysliteľnou súčasťou každej dobrej oslavy či akcie. U nás nájdete klasické nafukovacie hrady, ale aj veľkú adrenalínovú šmýkľavku a mnoho iného. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť aj dozor, ktorý bude dohliadať na bezpečnosť Vašich detí.


ŠAŠO

Srdečne vás všetkých pozdravujem! Predstavujem vám môj dokonalý svet zábavy, v ktorom vládne smiech a dobrá nálada. Ak sa chcete zabaviť aj Vy, tak neváhajte a dajte mi vedieť. Spoločne zažijeme veľa vtipných momentov a nebudú chýbať ani kúzla, balóny, bubliny, tanec, či ďalšie veselé zážitky, ktoré neodmysliteľne patria na každú šašovskú párty.