Referencie

Zabezpečovali sme

CITY KIDS - MIKULÁŠ / Záhorská Bystrica

Aj tu sme sa postarali o kompletný eventový servis, vrátane zvukovej a svetelnej techniky, tvorivých dielničiek a zábavného programu ktorý obohatil príchod Mikuláša.


Organizovali sme

DJ CITY LINKUP 2019

Aj v roku 2019 sme boli súčasťou dj-ského workshopu pod názvom DJ CITY LINKUP v spolupráci s DJ CITY a RedBull. Na LinkUp-e sa zúčastnilo množstvo známych DJs ako Mojaax, DJ Ondrash (Redbull3style National Champion CZ) a mnoho ďalších.


Zabezpečovali sme

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ AUTOPOLIS / BORY MALL

Vedľa Bory Mall sa otvorila už tretia prevádzka spoločnosti Autopolis, autorizovaného predaja a servisu Hyundai. Na DOD Autopolis / Bory Mall sme sa postarali o kompletný eventový servis.


Organizovali sme

DJ CITY LINKUP 2018

Počas leta sme priniesli na bratislavskú Magio pláž dj-ský workshop pod názvom DJ CITY LINKUP v spolupráci DJ CITY a RedBull. Na LinkUp-e sa zúčastnilo množstvo známych DJs zo Slovenska, Rakúska, Anglicka a Českej republiky.


Spoluorganizovali sme

DONOVALY FEST 2018

Aj v roku 2018 sme sa spolupodielali na organizácii celodenného hudobného programu, kde sa predstavili: HELENINE OČI, BUTY, POLEMIC, KALI, SMOLA A HRUŠKY a mnoho ďalších.


Spoluorganizovali sme

DONOVALY FEST 2017

Donovaly Fest je jedinečný zimný hudobný festival, ktorý sa každoročne koná na Donovaloch pod zjazdovkou Nová Hoľa. Výťažok z aukcií konajúcich sa na festivale je určený pre o.z. Svetielko nádeje - centrum pomoci detskej onkológie. V roku 2017 sme sa spolupodielali na organizácii celodenného hudobného programu, kde sa predstavili: INEKAFE, HEX, POLEMIC, KALI, MILAN LIESKOVSKÝ a mnoho ďalších.


NAŠI KLIENTI